Wyciskarki Wolnoobrotowe

Wyciskarki Wolnoobrotowe to nowoczesne urządzenie AGD. Dzięki temu urządzenie można przyrządzić świeży, zdrowotny sok. Soki z wyciskarki są bardzo zdrowe i pożywne. Wyciskarka to bardzo przydatne urządzenie. Największym plusem jest fakt, że soki z wyciskarki wolnoobrotowej przygotowywać można w domu, wtedy kiedy będzie na to czas i ochota. Aby znaleźć urządzenie, która przyrządzi najlepsze soki z wyciskarki trzeba szukać urządzeń, które wykonują najlepsze soki. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, czyli wolnoobrotowego wyciskania, soki owocowe z wyciskarki są pełnowartościowe.

Soki warzywne z wyciskarki, podczas procesu wyciskania zachowuje wszystkie swoje najlepsze wartości i właściwości. Taka metoda wyciskania soków jest najbardziej zbliżona do metody ręcznego wyciskania soków. W takim urządzeniu owoce i warzywa wyciskane są poprzez metodę zgniatania i miażdżenia. Możliwe jest to dzięki niskim obrotom maszyny. Warto wiedzieć, że takie wolne obroty stanowią duży plus, dlatego, że zapobiega to nagrzewaniu się urządzenia i wszystkich jego elementów. Dlatego w urządzeniu takim, nie ma możliwości aby wszystkie wartości odżywcze, które zawarte są w owocach i warzywach zostały zlikwidowane przez wysoką temperaturę. Sok uzyskany z takiego urządzenia ma zdecydowanie lepszy smak i wygląd niż soki uzyskiwanie innymi metodami.

Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej można wycisnąć sok ze wszystkich owoców i warzyw. Można uzyskać sok także z zieleniny, na przykład z natki pietruszki, z trawy pszenicznej lub z innego rodzaju zieleniny. Wyciskarka to urządzenie, które występuje w dwóch wersjach. Jest dostępna wyciskarka pionowa a także wyciskarka wolnoobrotowa pozioma. Niektóre zaawansowane wyciskarki mają możliwość przygotowania także lodów, koktajli czy sorbetów. Dzięki używaniu wyciskarki wolnoobrotowej jest gwarancja, że tworzenie się piany jest ograniczone do minimum. Warto wiedzieć, że taki sok z wyciskarki można przechowywać w lodówce nawet do siedemdziesięciu dwóch godzin.